Autosedačky 9-18 kg

Autosedačky kategórie 9-18 kg - nakupujte s našou pomocou

Vitajte v kategórii autosedačiek 9-18 kg. Pokiaľ sa neviete zorientovať vo výbere a uvítate odbornú pomoc, kľudne nás kontaktujte s Vašimi požiadavkami a radi Vám poradíme s výberom. Denne riešime rôzne požiadavky zákazníkov na predajni a eshope, takže sme kompetentní poradiť. Kontaktná mailová adresa je  obchod@123kociky.sk

Autosedačka od 9 do 18 kg - hlavné vlastnosti v kocke

Autosedačky z tejto kategórie sú ideálnou voľbou po prechode z vajíčka. Vekový rozsah využitia je od cca 9-10 mesiacov až do cca 3,5 - 4 rokov. Sú veľmi dobre ergonomicky tvarované, nakoľko ich využitie je plánované na cca 3 roky, kde dieťa nenarastie výrazne ako u autosedačiek väčších rozsahov. 

Autosedačky od 9 do 18 kg sa využívaju v smere jazdy a majú viac polôh naklápania. Viete tak dieťatku spraviť komfortnú polohu na odpočinok. Štandardom býva aj výškovo polohovateľná opierka hlavičky pre jej ideálnu oporu.

Tieto autosedačky sa do auta pútajú pomocou systému Isofix alebo pomocou 3.bodového bezpečnostného pásu vozidla. Deti sa do autosedačky pútajú zväčša pomocou 5-bodových pásov.

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených
Produkt pridaný do porovnania

Tento web používa súbory Cookies, prostredníctvom ktorých Vám môžeme poskytovať lepšie funkcie. Zistite viac