Filter vlastností

Značka

Značka

Cena

Cena

  • 0,00 € - 429,00 €

Spôsob montáže do automobilu

Spôsob montáže do automobilu

Autosedačky 9-36 kg

Autosedačky kategórie 9-36 kg - nakupujte s našou pomocou

Vitajte v kategórii autosedačiek 9-36 kg. V prvom rade skúste zváži, či skutočne viete sami, ktorá bude tá ideálna. Pokiaľ máte záujem, kľudne nás kontaktujte s Vašimi požiadavkami a radi Vám poradíme s výberom. Kontaktná mailová adresa je  obchod@123kociky.sk

S predajom autosedačiek máme veľké skúsenosti a riešime ich predaj denne tu na webe alebo priamo na predajni. Sme teda kompetentní a skúsení v tom, čo robíme. Tešíme sa na Vaše dotazy.

Autosedačka od 9 do 36 kg - hlavné vlastnosti v kocke

Kupujete autosedačku 2v1 - málokto o tom vlastne vie

Táto kategória je obľúbená pre jej univerzálnosť. koho by nelákalo kúpiť autosedačku, ktorá by sa dala používať od 1 roka do 12 rokov? V praxi treba prihliadnuť na fakt, že dostávame ako keby 2 autosedačky v 1. Aké 2 autosedačky dostanete:

  1. Autosedačka od 9 do 18 kg - v tomto režime môžete využívať polohovanie autosedačky a dieťa sa púta 5-bodovým pásom, poprípade bezpečnostným pásom. Len pri pár modeloch môžete využívať pásanie 5-bodovým pásom do vyššej váhy (táto možnosť je udávaná výrobcom)
  2. Autosedačka od 15 do 36 kg - tu sa autosedačka v drvivej väčšine bude používať už len v najspriamenejšej polohe. 5-bodový pás sa demontuje a dieťa sa púta 3-bodovým pásom vozidla.

Ako sa autosedačka od 9 do 36 kg inštaluje do auta?

Inštalácia autosedačky do vozidla môže byť viacerými spôsobmi. Táto kategória autosedačiek sa inštaluje po smere jazdy. V záasade sa dá pripútať týmito spôsobmi:

  1. Pútanie pomocou 3-bodového pásu automobilu - klasické pútanie pásom, ktorým je vybavený každý automobil
  2. Pútanie pomocou systému Isofix - veľmi obľúbená varianta pútania autoasedačky. Minimalizuje sa pri tom nesprávne vykonaná inštalácia do vozidla. Tento typ pútania je zväčša kombinovaný s prídavným pásom Top Tether, ktorý fixuje vrchnú časť autosedačky.
Autosedačky 9-36 kg - 123kociky.sk

Počet produktov: 16

Zobrazené produkty: 1-16 z 16 položiek

Aktívne filtre