Autosedačky 9-36 kg

Autosedačky kategórie 9-36 kg - nakupujte s našou pomocou

Vitajte v kategórii autosedačiek 9-36 kg. Pokiaľ sa neviete zorientovať vo výbere a uvítate odbornú pomoc, kľudne nás kontaktujte s Vašimi požiadavkami a radi Vám poradíme s výberom. Denne riešime rôzne požiadavky zákazníkov na predajni a eshope, takže sme kompetentní poradiť. 

Kontaktná mailová adresa je obchod@123kociky.sk

Autosedačka od 9 do 36 kg - hlavné vlastnosti v kocke

Kupujete autosedačku 2v1

Táto kategória je obľúbená pre jej univerzálnosť. koho by nelákalo kúpiť autosedačku, ktorá by sa dala používať od 1 roka do 12 rokov? V praxi treba prihliadnuť na fakt, že dostávame ako keby 2 autosedačky v 1. Aké 2 autosedačky dostanete:

  1. Autosedačka od 9 do 18 kg - v tomto režime môžete využívať polohovanie autosedačky a dieťa sa púta 5-bodovým pásom, poprípade bezpečnostným pásom. Len pri pár modeloch môžete využívať pásanie 5-bodovým pásom do vyššej váhy (táto možnosť je udávaná výrobcom)
  2. Autosedačka od 15 do 36 kg - tu sa autosedačka v drvivej väčšine bude používať už len v najspriamenejšej polohe. 5-bodový pás sa demontuje a dieťa sa púta 3-bodovým pásom vozidla.

Ako sa autosedačka od 9 do 36 kg inštaluje do auta?

Inštalácia autosedačky do vozidla môže byť viacerými spôsobmi. Táto kategória autosedačiek sa inštaluje po smere jazdy. V záasade sa dá pripútať týmito spôsobmi:

  1. Pútanie pomocou 3-bodového pásu automobilu - klasické pútanie pásom, ktorým je vybavený každý automobil
  2. Pútanie pomocou systému Isofix - veľmi obľúbená varianta pútania autoasedačky. Minimalizuje sa pri tom nesprávne vykonaná inštalácia do vozidla. Tento typ pútania je zväčša kombinovaný s prídavným pásom Top Tether, ktorý fixuje vrchnú časť autosedačky.
Produkt pridaný do zoznamu obľúbených
Produkt pridaný do porovnania

Tento web používa súbory Cookies, prostredníctvom ktorých Vám môžeme poskytovať lepšie funkcie. Zistite viac