Autosedačky 15-36 kg

Autosedačky od 15 do 36 kg - ich predaj riešime denne s plným nasadením.

Vitajte v kategórii autosedačiek 15-36 kg. Pokiaľ sa neviete zorientovať vo výbere a uvítate odbornú pomoc, kľudne nás kontaktujte s Vašimi požiadavkami a radi Vám poradíme s výberom. Denne riešime rôzne požiadavky zákazníkov na predajni a eshope, takže sme kompetentní poradiť. Kontaktná adresa je obchod@123kociky.sk

Autosedačka od 15 do 36 kg - ako vybrať tú správnu?

Výber autosedačky ovplyvňuje viacero faktorov. Každý predaj je individuálny a má určité špecifiká, na ktoré sa snažíme prihliadať tak, aby sme v konečnej fáze vybrali tú správnu. Aspoň v rýchlosti si prebehnime hlavné vlastnosti, ktoré majú autosedačky od 15 do 36 kg.

Polohovanie autosedačiek od 15 do 36 kg

Autosedačky tejto kategórie väčšinou nemajú možnosť naklápania. Výnimku z našej ponuky sú autosedačky nórskej značky BeSafe, kde je možné využívať 2 polohy.

Autosedačky od 15 do 36 kg sú konštruované tak, že sklon chrbtovej opierky sa prispôsobuje sklonu operadla v automobile (opierka nemá pevný sklon, ale ohýba sa v kĺbe)- opierka autosedačky tento sklon kopíruje.

Samostatne polohovateľná je opierka hlavičky. Tá sa dá výškovo nastavovať vo veľkom rozsahu tak aby dieťa malo hlavu chránenú pred prípadným prudkým pohybom do strany.

Pútanie autosedačiek od 15 do 36 kg - ISOFIX alebo 3-bodový pás

Všetky autosedačky kategórie 15-36 kg sa dajú pútať do vozidla pomocou 3-bodového pásu. Niektoré modely je možné pripútať aj pomocou Systému ISOFIX. Vytvorí sa tak pevné a bezpečnejšie prepojenie vozidla s autosedačkou. 

Dieťa sa do autosedačky tejto kategórie vždy púta pomocou 3-bodového bezpečnostného pásu vozidla, ktorý vo vrchnej časti prechádza cez vodítko, ktoré ho fixuje v bezpečnej výškovej úrovni tak, aby dieťa pás nedráždil na krku.

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených
Produkt pridaný do porovnania

Tento web používa súbory Cookies, prostredníctvom ktorých Vám môžeme poskytovať lepšie funkcie. Zistite viac