Filter vlastností

Značka

Značka

Cena

Cena

  • 52,00 € - 336,00 €

Spôsob montáže do automobilu

Spôsob montáže do automobilu

Autosedačky 15-36 kg

Autosedačky od 15 do 36 kg - ich predaj riešime denne s plným nasadením.

"Dobrý deň. Mali by sme záujem o autosedačku. Poradíte nám?" Aj toto je naša každodenná rutina či už na predajni a eshopových dotazoch. A ono nás to fakt baví! Ak patríte medzi zákazníkov, ktorí sa nevedia rozhodnúť, poprípade potrebujete pri výbere autosedačky od 15 do 36 kg odborne poradiť a ušetriť si tým svoj drahocenný čas, tak nás neváhajte kontaktovať napríklad mailom na  obchod@123kociky.sk a radi Vám pri výbere tej správnej autosedačky pomôžeme. 

Autosedačka od 15 do 36 kg - ako vybrať tú správnu?

Výber autosedačky ovplyvňuje viacero faktorov. Každý predaj je individuálny a má určité špecifiká, na ktoré sa snažíme prihliadať tak, aby sme v konečnej fáze vybrali tú správnu. Aspoň v rýchlosti si prebehnime hlavné vlastnosti, ktoré majú autosedačky od 15 do 36 kg.

Polohovanie autosedačiek od 15 do 36 kg

Autosedačky tejto kategórie väčšinou nemajú možnosť naklápania. Výnimku z našej ponuky sú autosedačky nórskej značky BeSafe, kde je možné využívať 2 polohy.

Autosedačky od 15 do 36 kg sú konštruované tak, že sklon chrbtovej opierky sa prispôsobuje sklonu operadla v automobile (opierka nemá pevný sklon, ale ohýba sa v kĺbe)- opierka autosedačky tento sklon kopíruje.

Samostatne polohovateľná je opierka hlavičky. Tá sa dá výškovo nastavovať vo veľkom rozsahu tak aby dieťa malo hlavu chránenú pred prípadným prudkým pohybom do strany.

Pútanie autosedačiek od 15 do 36 kg - ISOFIX alebo 3-bodový pás

Všetky autosedačky kategórie 15-36 kg sa dajú pútať do vozidla pomocou 3-bodového pásu. Niektoré modely je možné pripútať aj pomocou Systému ISOFIX. Vytvorí sa tak pevné a bezpečnejšie prepojenie vozidla s autosedačkou. 

Dieťa sa do autosedačky tejto kategórie vždy púta pomocou 3-bodového bezpečnostného pásu vozidla, ktorý vo vrchnej časti prechádza cez vodítko, ktoré ho fixuje v bezpečnej výškovej úrovni tak, aby dieťa pás nedráždil na krku.

Autosedačky 15-36 kg - 123kociky.sk

Počet produktov: 23

Zobrazené produkty: 1-23 z 23 položiek

Aktívne filtre