Autosedačky 0-36 kg

Autosedačky kategórie 0-36 kg - pri výbere poradíme

Vitajte v kategórii autosedačiek pre deti od narodenia do 36 kg. okiaľ sa neviete zorientovať vo výbere a uvítate odbornú pomoc, kľudne nás kontaktujte s Vašimi požiadavkami a radi Vám poradíme s výberom. Denne riešime rôzne požiadavky zákazníkov na predajni a eshope, takže sme kompetentní poradiť. Kontaktná mailová adresa je obchod@123kociky.sk

Autosedačky od 0 do 36 kg  - Hlavné vlastnosti

Tieto autosedačky sú vhodné od narodenia až do hmotnosti detí s číslovkou 36 kg. Jedná sa teda o autoedačku, ktorá pokryje celú dobu používania autosedačky a vystačíte si s touto jednou. 

Tieto autosedačky sa dajú pre najmenšie deti používať v protismere jazdy a neskôr sa otočia po smere jazdy. Pútanie do vozidla je pomocou systému isofix alebo pomocou 3-bodových pásov vozidla.

Autosedačky od 0 do 36 kg sa dajú naklápať do viacerých polôh. V polohe v protismere jazdy býva najsklopenejšia poloha takmer do ľahu.

Nakoľko je využiteľný rozsah dosť veľký, bývajú vybavené rôznymi vymedzovacími vložkami, ktoré robia ideálny posed pre jednotlivé váhové kategórie. 

Medzi najpredávanejšie autosedačky v tejto kategórii patria autosedačky značiek Joie a Zopa.

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených
Produkt pridaný do porovnania

Tento web používa súbory Cookies, prostredníctvom ktorých Vám môžeme poskytovať lepšie funkcie. Zistite viac