Spätné zrkadlá do auta

Bezpečnejšie cestovanie s deťmi - zrkadlo na sledovanie

Úroveň bezpečnosti cestovania s deťmi môže zvýšiť aj zrkadlo do auta na sledovanie detí. Pomocou takéhoto zrkadla môžete sledovať, čo Vaše dieťa robí bez toho, aby ste sa otáčali dozadu, čo by mohlo mať nepríjemné následky. Zrkadlo do auta viete využiť už od narodenia Vášho dieťatka a neskôr ho vymeniť za menšie - pomocou neho sa sleduje celá posádka vozidla otočená po smere jazdy. Poznáme teda 2 nasledovné typy zrkadiel na sledovanie detí do auta:

Zrkadlo do auta pre deti otočené v protismere jazdy

Toto zrkadlo využijete naplno od prvej jazdy autom s bábätkom. Montuje sa na opierku hlavy v zadnom rade na miesto, kde je osadená autosedačka. Obraz v tomto zrkadle je vďaka vypuklému tvaru širokouhlý a zväčšený - veľmi dobre na dieťa vidíte pri pohľade do spätného zrkadla.

Ako bonus bývajú niektoré zrkadlá vybavené svetlom - zapína sa na diaľkové ovládanie a oceníte ho hlavne pri automobiloch so zatmavenými oknami.

Zrkadlo do auta pre deti otočené v smere jazdy

Tieto väčšie deti budete sledovať pomocou malého zrkadla, ktoré sa zväčša montuje na šoférovú slnečnú clonu alebo po jej blízkosti. Je širokouhlé a zväčša zobrazuje celý interiér vozidla a vy tak máte prehľad o tom, čo sa na palube práve deje. Samozrejme slúži aj na sledovanie dospelých.

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených
Produkt pridaný do porovnania

Tento web používa súbory Cookies, prostredníctvom ktorých Vám môžeme poskytovať lepšie funkcie. Zistite viac