Znížená cena! Športový kočík Kiddy Urban Star VÝPREDAJ|Športové kočíky|Kiddy Zväčšiť

Športový kočík Kiddy Urban Star VÝPREDAJ

Kiddy

Nové

Skladom

Pozor: Posledné kusy na sklade!

170,00 €

s DPH

218,99 € s DPH

-22.37%

Nakúpte ešte za 40,00 € a získate dopravu zdarma!

Športový kočík Kiddy Urban Star 1 vás presvedčí použitím už od narodenia až do 3 rokov. Vzhľadom k tomu, že opierku chrbta a opierku nôh možno nastaviť zo sediacej polohy na rovnú a pohodlnú polohu na ležanie, môže byť kočík použitý už pre tých najmenších. Kočík tiež poteší jednoduchou manipuláciou, a keď je zložený, neuveriteľnou kompaktnosťou.

Výška striešky je individuálne nastaviteľná a vždy sa prispôsobuje veľkosti dieťaťa. Urban Star 1 možno zložiť do kompaktných rozmerov v dvoch jednoduchých krokoch a stále vydrží samostatne stáť. Je to výnimočný spoločník na cestách, ktorý v aute nezaberá veľa miesta. Naviac je vybavený obzvlášť odolnými pneumatikami z PU a otočnými prednými kolesami, a preto je manipulácia s kočíkom veľmi jednoduchá. Vzhľad kočíka je doplnený štýlovými Kiddy hviezdičkami na bezpečnostných popruhoch a strieške kočíka, ktoré spravia z kočíka úplne výnimočný kúsok.

Špecifikácie kočíka Kiddy Urban Star1:

  • Perfektná poloha na ležanie - Opierku chrbta možno nastaviť jednou rukou do niekoľkých pozícií od sediacej polohy do polohy ležania - spolu s trojnásobne výškovo nastaviteľnou opierkou nôh vytvára pre dieťa pohodlné miesto s polohou na ležanie.
  • Jednoduché skladanie - Urban Star 1 môže byť v dvoch krokoch rýchle a ľahko zložený a samostatne stojí v kompaktnom, priestorovo úspornom stave. Rukoväť je pritom zložená vo vnútri konštrukcie a tak sa nemôže znečistiť od špinavého chodníka.
  • Výškovo nastaviteľná rukoväť kočíka - príjemná ergonomická pozícia tela pri jazde bez ohľadu na výšku postavy. Rozšírená zadná náprava tiež poskytuje dostatok miesta na nohy pri chôdzi aj rodičom s vyššou postavou.
  • Individuálne nastaviteľná strieška - Nielen, že ju možno rozšíriť do 4 polôh, ale tiež ju možno v závislosti na výške dieťaťa individuálne nastaviť. Dieťa tak je v každom veku ochránené pred slnečnými lúčmi.
  • Polstrovaný 5 bodový systém pásov - Podľa výšky dieťaťa možno pásový systém nastaviť do dvoch polôh - ramenné aj pásové popruhy sú opatrené extra mäkkým polstrovaním v citlivých oblastiach, a sú umývateľné pri teplote 30°C.
  • Robustné ochranné madlo - v prednej časti sedačky sa nachádza robustné, polstrované ochranné madlo, za ktoré sa môže dieťa držať a keď leží, často poslúži ako polohovacia opierka jeho nožičiek. Pohodlie nadovšetko.
  • Pneumatiky s dlhou životnosťou - Urban Star 1 je vybavený odolnými pneumatikami z polyuretánu (PU), ktoré sú nielen podstatne odolnejšie ako štandardné, ale navyše majú dlhšiu životnosť aj pri dlhšej dobe používania. Sú tiež bezúdržbové a bezporuchové.
  • Vynikajúca manévrovateľnosť  pri jazde na všetkých typoch ciest zaisťujú aj zadné zavesenie a otočné predné kolesá, ktoré možno samozrejme zafixovať, ak je to potrebné. Ľahkú jazdu s minimálnou námahou umožňujú guličkové ložiská vo všetkých kolesách.
Súhlasím

Pre zlepšenie našich služieb sa na stránke používajú COOKIES. Zotrvaním na stránke súhlasíte s ich použitím.  VIAC INFORMÁCIÍ