Pura nerezová termo fľaša s cumlíkom 260 ml šedá - 123kociky.sk

Pura nerezová termo fľaša s cumlíkom 260 ml

Pura
Pura - ekologická fľaša na nápoje pre malých aj veľkých. Telo fľaše je vyrobené z kvalitnej nerezovej oele. Na fľaši je silikónový návlek pre bezpečné uchopenie. Cumlíkový uzáver je vhodný pre najmenšie detičky. Neskôr sa dá vymeniť za akýkoľvek typ náustku Pura. Fľaša má termoizolačné vlastnosti - je to v podstate termoska s cumlíkom. V ablení je silikónový vrchnák, ktorý chráni pred vyliatim nápoja.
Farba
 • Šedá
 • Ružová
 • Aqua
00232
SKLADOM - EXPRESNÉ ODOSLANIE
25,90 €
s DPH Dodáme za 1-2 pracovné dni

 

 

Prvá fľaša na trhu vyrobená bez plastových častí. Čo to znamená? Vďaka tomuto faktu si pri fľašiach Pura môžete byť istí, že sa do nápoja neuvoľňujú žiadne škodlivé látky a toxíny. Vďaka špičkovej nerezovej oceli sa do nápoja nedostanú taktiež ani príchute a pachy ako u plastových fliaš, poprípade u fliaš s plastovými vrchnákmi.

Používaním fliaš Pura chránite pred nebezpečnými látkami svoje dieťa už od útleho veku. A pri malých deťoch vôbec nekončíme. Fľaše Pura sú unikátne vďaka kompatibilite s rôznymi typmi náustkov a doslova môžeme povedať, že dokážu slúžiť dlhé roky jednej osobe.A o túto dlhodobú použiteľnosť samotným výrobcom ide, čo dokazuje aj heslo One Life… One BottleTM (Jedna fľaša... Jeden život)

Vďaka kvalitnej vákuovej termoizolácii udrží obsah teplý až 6 hodín a studený až 24 hodín.

Hlavné vlastnosti:

 • Prvá fľaša na trhu 100% bez plastových častí a jediná  fľaša, ktorá získala certifikát NonToxic Certified
 • Baby Grows… Bottle EvolvesTM - patentovaný systém umožňuje použiť akúkoľvek Pura fľašu s akýmkoľvek Pura uzáverom. Jednoducho tak zmeníte dojčenskú fľašu na fľašu s náustkom, slamkou, alebo športovým uzáverom alebo s použitím tesniaceho disku na pohárik na príkrmy a drobné občerstvenie. Jednu fľašu tak môžete používať roky a zároveň šetríte peniaze aj životné prostredie.
 • Fľaša a objímka sú vyrobené z antibakteriálnej nerezovej ocele #304 (18/8) a ostatné časti zo silikónu najvyššej medicínskej kvality
 • Bez BPA, PVC, ftalátov a bez akýchkoľvek iných nebezpečných látok a toxínov, testované podľa smerníc EÚ
 • Antikolikový cumlík Pura Natural Vent Nipple™ so stredným prietokom vyrobený zo silikónu medicínskej kvality. Fľaša je kompatibilná s cumlíkmi mnohých iných značiek.
 • Mierka na vnútornej strane pre pohodlné a presné dávkovanie
 • Balenie obsahuje: nerezovú termo fľašu 260ml, nerezovú objímku, antikolikový cumlík Pura Natural Vent Nipple™ (pomalý prietok), silikónový návlek, silikónový vrchnák
 • Nehodné do umývačky riadu. Pre zachovanie tepelno izolačných vlastností doporučujeme umývať ručne. Nesterilizovať.
 • Doživotná záruka na časti z nerezovej ocele. Nevzťahuje sa na mechanické poškodenie fľaše.
Objem
260 ml
Termoska
Áno
5 ks.
0001-01-01
zatiaľ nehodnotené

2 ďalsích produktov v rovnakej kategórii:

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených
Produkt pridaný do porovnania

Tento web používa súbory Cookies, prostredníctvom ktorých Vám môžeme poskytovať lepšie funkcie. Zistite viac