Znížená cena! BabyOno miska silikónová, skladacia 220 ml|Nádoby na mlieko a potraviny|BabyOno Zväčšiť

BabyOno miska silikónová, skladacia 220 ml

BabyOno

Nové

Vypredané

2,00 €

s DPH

3,99 € s DPH

-49.86%

NA OBJEDNÁVKU
Nakúpte ešte za 40,00 € a získate dopravu zdarma!

Čarovná silikónová miska je nevyhnutným vybavením domácnosti a vhodným na cestovanie. Jej nezvyčajná pružnosť umožňuje zloženie na plocho a zaberá tým oveľa menej miesta, než obvyklé misky a nádoby. Po rozbalení misky vystrčte jej dno, tým sa väčšia jej veľkosť. Pri skladaní stačí, aby ste postavili na plochý povrch a stlačili dlaňou. Viečko má 4 úchytky, ktoré po zapnutí utesnia misku tak, že jedlo neprenikne von. Objem: 220 ml Odporúčaný vek: 3 mesiaMagická silikónová miska je praktickým pomocníkom v domácnosti ale aj na cestovanie. Je veľmi elastická, čo umožňuje jej zloženie, vďaka čomu zaberá menej miesta ako klasické misky a zásobníky. Po rozbalení misky je potrebné vytlačiť dno, aby sa zväčšil jej objem. Ak chcete misku zložiť, postavte ju na rovnú plochu a vsuňte dno dnu. Poklop misky má 4 blokády, vďaka ktorým je jedlo v miske dobre chránené pre vyliatím.

Misku je možné použiť v mikrovlnej rúry. Pred umiestnením do mikrovlnky je potrebné zložiť pokrývku a odporúča sa ohrievanie pokrmu na 30 s. Po ohriatí je potrebné pokrm premiešať.

Pred prvým použitím je potrebné misku obliať horúcou vodou, neprevárať a následne vysušiť. Výrobok je možné čistiť ručne, alebo v umývačke riadu. Pri čistení v umývačke riadu je potrebné ihneď po skončení programu výrobok vybrať a vysušiť. Ponechanie výrobku v umývačke po skončení programu, ho môže poškodiť.

Výrobok neobsahuje Bisfenol A a je zdravotne nezávadný.

Objem 220 ml
ce +

Súhlasím

Pre zlepšenie našich služieb sa na stránke používajú COOKIES. Zotrvaním na stránke súhlasíte s ich použitím.  VIAC INFORMÁCIÍ