MonPeri jednorázové plienky XL 12-16 kg, 38 ks/bal|Jednorázové plienky|MonPeri Zväčšiť

MonPeri jednorázové plienky XL 12-16 kg, 38 ks/bal

MonPeri

00973

Nové

Dodanie do 10 dní

8,90 €

s DPH

Nakúpte ešte za 60,00 € a získate dopravu zdarma!

Priedyšné jednorázové detské plienky. Príjemne mäkké, vďaka 3D tvarujúcemu dizajnu napomáhajú k správnemu postavenie bedier dieťatka. Pridaná zložka Aloe Vera pôsobí regeneračne a zároveň chráni citlivú pokožku pred podráždením. Jemné elastické manžety a pevné lepiace pásky so suchým zipsom sa perfektne prispôsobia a nebránia v pohybe. Dvojité gumičky okolo nožičiek udržia obsah plienky a neškrtí.

"Bezproblémovú funkčnosti a nadštandardnú kvalitu detských plienok MonPeri sme dosiahli dlhoročným štúdiom problematiky detských plienok, spoluprácou s poprednými českými pôrodnicami a tiež vďaka spätnej väzbe od mamičiek."

  • Detské plienky MonPeri používajú popredné české pôrodnice. Vďaka vysokej kvalite detských plienok MonPeri sme splnili všetky náležitosti a naše výrobky tak môžete nájsť na pôrodných oddeleniach popredných českých pôrodníc. Ako dôkaz sa pozrite na naše certifikáty.
  • Už žiadne vyrážky! Niektorí rodičia si myslia, že ich dieťatku nehrozia zapareniny a vyrážky s látkovými plienkami. MonPeri kladie dôraz na vyvrátenie tohto mýtu. Výhodou detských jednorázových plienok MonPeri, na rozdiel od iných renomovaných značiek je, že nevedie k žiadnemu druhu vyrážky ani u citlivej pokožky.
  • Jednoduchá manipulácia. Výmena plienky u dieťaťa je rovnako súčasťou rodičovských povinnosti ako kŕmenie. Ako rodič najlepšie spoznáte, kedy Vaše dieťa potrebuje prebaliť. U novorodenca sa plienka mení aj 10-12 rát denne a preto MonPeri plienky vymeníte skutočne jednoducho a rýchlo.
  • Ekologické zloženie plienok. Detské plienky MonPeri vyrábame z prírodných materiálov, bez prímesí PVC, chlóru, antioxidantov, latexu a ftalátov. Tie u detí spôsobujú veľmi často alergie a astmu. Plienky nie sú zároveň parfumované, preto nedráždia detskú pokožku a zaistia tak vášmu dieťaťu pokojný spánok. Plienky MonPeri sa teda rozkladajú ako papier, buničina a netkaná textília.
  • Nový absorbčný systém. Dieťa vám svojím plačom a nepokojom dáva najavo, že je plienka mokrá. Nový absorpčný systém pomáha vášmu dieťatku uzamknúť zápach a vlhkosť, a tak zachovať suchú pokožku dieťaťa. Stará sa o to dostatočná vrstva buničiny, ktorá sa rozkladá po celej ploche plienky.
  • Funkčné zloženie.Plienka MonPeri je tenká a mäkká, spodná vrstva pomáha a chráni vaše dieťa, zatiaľ čo absorpčné jadro rýchlo odvádza vlhkosť preč od citlivej pokožky vášho bábätka. Jemné elastické manžety, pevné Široké lepiace pásky so suchým zipsom perfektne sa prispôsobí a nebráni v pohybe. Jeho špeciálne bočné lemy objímu nohy dieťaťa, a tak zabráni úniku obsahu a nežiaducim haváriám.
Súhlasím

Pre zlepšenie našich služieb sa na stránke používajú COOKIES. Zotrvaním na stránke súhlasíte s ich použitím.  VIAC INFORMÁCIÍ