123 kočíky. Ako to vzniklo?

V maloobchode sa pohybujem dlho - skúsenosti v tomto segmente som naberal vo viacerých predajniach. V roku 2016 som sa rozhodol ukončiť pracovný pomer u svojho zamestnávateľa a chcel som začať budovať a venovať sa niečomu vlastnému. Dlho sme spolu s manželkou rozmýšľali, čo by mohlo byť fajn a čo by nás bavilo, ideálne bolo zrealizovať toto podnikanie doma, v meste Bytča.

Po dlhom rozmýšľaní sme ako rodičia ročného chlapca dospeli k záveru, že obchod s detskými potrebami bude to, čomu sa začneme naplno venovať. Tak sme zriadili prevádzku s názvom 123 kočíky a spolu s predajňou sme spustili aj e-shop.

Prvá predajňa. Prví zákazníci.

Každý, kto má alebo mal predajňu, tak asi pozná ten pocit, keď sa majú prvý krát otvoriť dvere a do predajne vstúpia prví zákazníci. Kúpia niečo? Budem mať pre nich tovar? Bude sa im tu páčiť? - Toto sú otázky, ktoré leteli hlavou asi každému. A že každý začiatok je ťažký, to asi netreba zdôrazňovať. 

Predajňa mala cca 60ma od otvorenia sme zákazníkom ponúkli silné značky ako Britax-Römer, Philips-Avent, Concord,Chicco a iné. Postupom času a sledovaním požiadaviek zákazníkov sa skladba tovaru a zastúpených značiek formovala a neustále sa naďalej ladí k spokojnosti zákazníka.

Po prvom roku zmena. Sťahovanie v rámci mesta.

Presne po roku sme predajňu presťahovali. Sťahovanie bolo z kapacitných dôvodov. Tým, že sa venujeme hlavne predaju kočíkov a autosedačiek potrebujeme na kvalitné odprezentovanie produktov dostatočný priestor. A ten sme našli na predajnej ploche cca 110 m2. Rozšírili sme postupne predajné portfólio o ďalšie celosvetovo známe značky ako Joie, Nuna, BeSafe a iné.

Predajňa 123 kočíky na Sládkovičovej ulici v Bytči sa počas rokov 2017-2019 stala veľmi obľúbenou medzi rodičmi v okolí cca 50 km a počas tohto obdobia sme  sinpoctivou prácou vybudovali veľmi slušné meno v rámci regiónu.

Priorita - spokojný zákazník

Vždy bolo našim cieľom uspokojiť požiadavky zákazníka a poskytnúť mu kvalitný výber a ponúkané služby. Prevádzkovať predajňu tohto typu je aj záväzkom voči spoločnosti, nakoľko v našom portfóliu sa nachádzajú aj výrobky dennej potreby, ktoré uľahčujú mamičkám starostlivosť o deti a veľa produktov musíme mať pripravených k okamžitému predaju. Zároveň sa vždy snažíme promptne vyriešiť všetky prípadné problémy, ktoré môžu vzniknúť

Rok 2019 - sťahovanie do Považskej Bystrice

Pre rozvoj predajne sme sa v roku 2019 rozhodli zriadiť ďalšiu predajňu. Konkrétne v Považskej Bytrici, ktorú by sme radi otvorili v mesiaci júl. Následne v mesiaci December sme sa rozhodli zrušiť predajňu v Bytči a presťahovať všetko do Považskej Bystrice.


Súhlasím

Pre zlepšenie našich služieb sa na stránke používajú COOKIES. Zotrvaním na stránke súhlasíte s ich použitím.  VIAC INFORMÁCIÍ