Lovi netečúci hrnček Mini Buddy Bear 210 ml|Hrnčeky a poháriky|Lovi Zväčšiť

Lovi netečúci hrnček Mini Buddy Bear 210 ml

Lovi

35/349

Nové

Vypredané

8,00 €

s DPH

NA OBJEDNÁVKU
Nakúpte ešte za 40,00 € a získate dopravu zdarma!

Ďalší krok vo výučbe samostatného pitia (uľahčuje prechod od pitia z tréningového hrnčeka na pitie z hrnčeka/pohára).

Obsahuje tvrdší oranžový náustok 12m+. Silikónový ventil umožňuje reguláciu sily satia podľa potreby a veku dieťaťa. Nevylievajúci ventil umožňuje prietok tekutiny len vtedy, ak dieťa z hrnčeka saje. Ventil je konštruovaný tak, aby dieťa mohlo piť z hrnčeka bez zvýšenej námahy. Hrnček neobsahuje BPA.

Ventil s reguláciou sily sania umožňuje vytekanie tekutiny len vtedy, keď dieťa z hrnčeka saje. Prietok tekutiny je možné regulovať vnútorným ventilom. Ventil je vyrobený z tenkého silikónu. Tvarované úchyty uľahčujú držanie hrnčeka v detských ručičkách.

Viečko – hrnček s odmerkou je ideálny pre podávanie ovocných štiav, liekov a výučby pitia z otvoreného hrnčeka. Obsahuje odmernú stupnicu a tvarovaný okraj.

Fľaše, tréningové a nevylievajúce hrnčeky sú bez potlače a sú vzájomne kompatibilné. Stačí len vymeniť náustok a fľaša sa zmení na hrnček. Hrnčeky je možné použiť aj k odsávačkám LOVI.

Sada obsahuje:

  • hrnček 250 ml
  • nevylievajúci náustok 12m+
  • viečko / hrnček s odmerkou
  • úchyty

Návod na obsluhu:

Pred každým použitím hrnček dôkladne skontrolujte. Pri prvých známkach poškodenia vymeňte hrnček za nový.

Udržujte v čistote. Pred prvým a každým ďalším použitím dôkladne umyte všetky rozmontované diely hrnčeka,uv nekvapkajúceho hrnčeka vyberte z viečka ventil a umyte v teplej vode šetrným čistiacim prostriedkom a dôkladne opláchnite teplou vodou. Nevyvárajte! Po použití hrnček aj náustok očistite od zvyškov nápoja, vypláchnite a potom dôkladne umyte.

Hrnček môžete umývať v umývačke riadu. Neodporúčame umývať náustok v umývačke riadu, pretože používané umývacie prostriedky môžu náustok poškodiť.

Možno používať v mikrovlnnej rúre. Nezabudnite, že pri ohrievaní v mikrovlnnej rúre musí byť hrnček otvorený. Ohrievaniu v mikrovlnnej rúre venujte zvýšenú pozornosť. Vždy dôkladne premiešajte ohriaty pokrm a skontrolujte jeho teplotu pred podaním dieťaťu.

Tvrdá voda, ovocné šťavy alebo čaj môžu hrnček zafarbiť alebo zanechať usadeniny, čo však nemení jeho vlastnosti. Pri príliš utiahnutom viečku musí dieťa vyvinúť väčšiu silu sania, aby sa mohlo z hrnčeka napiť. Husté tekutiny a ovocné šťavy (napr. s kúskami ovocia) môžu ventil upchať.

Dôležité! Pre bezpečnosť a zdravie vášho dieťaťa!

Používajte len pod dohľadom dospelej osoby. Dlhodobé aj predĺžené sanie tekutín môže spôsobiť vady zubnej skloviny dieťaťa. Nikdy nezväčšujte otvory v náustku, môžete spôsobiť zničenie náustka a udusenie dieťaťa odlupujúcim sa materiálom. Výrobok nie je hračka. Všetky diely výrobku uchovávajte mimo dosahu dieťaťa.

Objem 210 ml
Súhlasím

Pre zlepšenie našich služieb sa na stránke používajú COOKIES. Zotrvaním na stránke súhlasíte s ich použitím.  VIAC INFORMÁCIÍ