Znížená cena! PlayTo Detské luxusné Teepee|Hracie deky|PlayTo Zväčšiť

PlayTo Detské luxusné Teepee

PlayTo

Nové

Skladom

Pozor: Posledné kusy na sklade!

79,00 €

s DPH

114,89 € s DPH

-31.24%

SKLADOM
Nakúpte ešte za 40,00 € a získate dopravu zdarma!

Detský luxusný stan Teepee PlayTo. Tento úžasný luxusný stan je skvelým miestom pre všetky deti, ktoré majú rady schovávačky a svoj kútik len pre seba. Na podlahe je mäkká štvorcová podložka s dĺžkou cca 100 cm a s hrúbkou cca 5 cm, ktorá je vyplnená izoláciou BabySoft® -tá je dostatočne pružná, aby chránila deti pred bolestivým kontaktom s tvrdými podlahami a dostatočne vzdušná, aby sa zabránilo absorpcii vlhkosti.

Spodná strana podložky je vyrobená z impregnovanej látky, odolnej proti vlhkosti a ľahko sa vyčistí. Tyče sú vyrobené z lešteného bukového dreva s hrúbkou 22 mm -  sú dostatočne pevné, aby odolali každej zábave pohybujúcich sa detí a sú zaoblené pre bezpečnosť v hornej a spodnej časti.

Celková výška Teepee je až 160 cm a výška herného priestoru je 130 cm. Teepee je vyrobené zo 100% bavlny, ktorá je vzdušná. Záves na okne a vstupe možno zrolovať a tým regulovať aj priepustnosť svetla. Obliečky na podložke možno prať v práčke. Obliečky sú vyrobené zo 100% bavlny.

Balenie obsahuje:

  • štyri drevené montážne tyče s dĺžkou 160 cm
  • vrchnú dvojitú látku - 100% bavlna
  • hraciu mäkkú podložku s obliečkami 100x100 cm
  • výplň hracej podložky - izolačné vlákno BabySoft®
Súhlasím

Pre zlepšenie našich služieb sa na stránke používajú COOKIES. Zotrvaním na stránke súhlasíte s ich použitím.  VIAC INFORMÁCIÍ