• -10%
Lovi dynamický silikónový cumlík 2ks|Doplnky ku fľašiam a pohárikom|Lovi

Lovi dynamický silikónový cumlík 2ks

Náhradné cumlíky na dojčenské fľaše Lovi. Cumlíky sú vyrobené z kvalitného a nezávadného silikónu. Vybrať si môžete z viacerých rýchlostí prietoku - vzhľadom k veku dieťatka. Lovi dojčenské fľaše v kombinácii s týmito cumlíkmi sú obľúbené u mamičiek, ktoré dojčenie kombinujú s dokrmovaním. Cumlíky sú vybavené ventilom, ktorý zabráni aby deti s mliečkom pili aj vzduch - minimalizuje sa riziko kolík a zažívacích problémov.
Prietok podľa veku
18/749
Skladom
4,41 € 4,90 € -10%
s DPH Dodáme za 1-2 pracovné dni
Time left

 

Náhradné cumlíky LOVIl sú veľmi obľúbené medzi mamičkami a deťmi. V balení dostanete vždy 2 kusy.

Dôležité je vybrať si vhodný prietok cumlíka. Prietok je orientačný vzhľadom k veku. Každé dieťa dokáže piť inou rýchlosťou.

 

Dynamický cumlík Lovi vyrobený z heterogénnych vrstiev silikónu v priebehu kŕmenia modifikuje svoj tvar a prispôsobuje sa rytmu a sile sania dieťaťa. Umožňuje kombinovať dojčenie a kŕmenie z fľaše. Ovplyvňuje správny vývoj celej ústnej dutiny dieťaťa. V balení 2 kusy.

Dynamický cumlík Lovi ovplyvňuje správny vývoj celej ústnej dutiny dieťaťa:

  • Aktívne sanie - dynamický cumlík a fľaša Lovi sú projektované tak, aby "naučili" dieťa pri saní aktívne pracovať rovnako ako pri dojčení, čo stimuluje správny vývoj celej ústnej dutiny. Profilovaný tvar fľaše LOVI umožňuje správny spôsob držania a fľaša sa môže pohybovať zhodne s rytmom a silou sania dieťaťa.
  • Vývoj reči - výskumy neurologopedů dokazujú, že aktívny sania stimuluje miesta, ktoré sa podieľa na rozvoji reči, dynamický cumlík Lovi umožňuje aktívny tréning týchto miest už od prvých dní života.
  • Zdravý skus - široká, ústami dieťaťa ľahko uchopiteľná základňa cumlíka Lovi sa v priebehu kŕmenia nedeformuje, podporuje rozvoj prirodzeného, správneho zhryzu a vytvára pekný úsmev Vášho dieťaťa.
  • Správne dýchanie - tvar cumlíka Lovi vyžaduje správne priloženie pier a učí dieťa správne dýchať nosom.
  • Protikolikový cumlík - unikátny systém odvzdušňovanie cumlíka minimalizuje možnosť vzniku detskej koliky.

 

5903407187495
0001-01-01
zatiaľ nehodnotené

16 ďalsích produktov v rovnakej kategórii:

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených
Produkt pridaný do porovnania

Tento web používa súbory Cookies, prostredníctvom ktorých Vám môžeme poskytovať lepšie funkcie. Zistite viac