Lovi dynamický silikónový cumlík 2ks|Doplnky ku fľašiam a pohárikom|Lovi Zväčšiť

Lovi dynamický silikónový cumlík 2ks

Lovi

Nové

Náhradné cumlíky na dojčenské fľaše LOVI.

Viac detailov

Skladom

4,90 €

s DPH

Nakúpte ešte za 40,00 € a získate dopravu zdarma!

Náhradné cumlíky LOVIl sú veľmi obľúbené medzi mamičkami a deťmi. V balení dostanete vždy 2 kusy.

Dôležité je vybrať si vhodný prietok cumlíka. Prietok je orientačný vzhľadom k veku. Každé dieťa dokáže piť inou rýchlosťou.

 

Dynamický cumlík Lovi vyrobený z heterogénnych vrstiev silikónu v priebehu kŕmenia modifikuje svoj tvar a prispôsobuje sa rytmu a sile sania dieťaťa. Umožňuje kombinovať dojčenie a kŕmenie z fľaše. Ovplyvňuje správny vývoj celej ústnej dutiny dieťaťa. V balení 2 kusy.

Dynamický cumlík Lovi ovplyvňuje správny vývoj celej ústnej dutiny dieťaťa:

  • Aktívne sanie - dynamický cumlík a fľaša Lovi sú projektované tak, aby "naučili" dieťa pri saní aktívne pracovať rovnako ako pri dojčení, čo stimuluje správny vývoj celej ústnej dutiny. Profilovaný tvar fľaše LOVI umožňuje správny spôsob držania a fľaša sa môže pohybovať zhodne s rytmom a silou sania dieťaťa.
  • Vývoj reči - výskumy neurologopedů dokazujú, že aktívny sania stimuluje miesta, ktoré sa podieľa na rozvoji reči, dynamický cumlík Lovi umožňuje aktívny tréning týchto miest už od prvých dní života.
  • Zdravý skus - široká, ústami dieťaťa ľahko uchopiteľná základňa cumlíka Lovi sa v priebehu kŕmenia nedeformuje, podporuje rozvoj prirodzeného, správneho zhryzu a vytvára pekný úsmev Vášho dieťaťa.
  • Správne dýchanie - tvar cumlíka Lovi vyžaduje správne priloženie pier a učí dieťa správne dýchať nosom.
  • Protikolikový cumlík - unikátny systém odvzdušňovanie cumlíka minimalizuje možnosť vzniku detskej koliky.

 

Súhlasím

Pre zlepšenie našich služieb sa na stránke používajú COOKIES. Zotrvaním na stránke súhlasíte s ich použitím.  VIAC INFORMÁCIÍ