Znížená cena! Avent fľaša 260ml Klasik+hrnček Klasik 200ml|Dojčenské fľaše|Philips AVENT Zväčšiť

Avent fľaša 260ml Klasik+hrnček Klasik 200ml

Philips AVENT

835073

Nové

Skladom

Pozor: Posledné kusy na sklade!

9,90 €

s DPH

13,40 € s DPH

-26.12%

SKLADOM
Nakúpte ešte za 40,00 € a získate dopravu zdarma!

Používaním dojčenských fliaš AVENT s jedinečným patentovaným silikónovým cumlíkom s ventilom predchádzate prehĺtnutiu vzduchu počas kŕmenia a znižujete pravdepodobnosť vzniku koliky.

  • tvar flaštičky zaisťuje vysokú stabilitu a pohodlné držanie.
  • široké hrdlo uľahčuje plnenie fľaštičky a jej čistenie.
  • priehľadná presná stupnica pomôže určiť, koľko Vaše dieťa vypilo.
  • vrchnák tesne prilieha k cumlíku, takže pri premiešavaní stravy alebo cestovaní nedochádza k vylievaniu obsahu fľaštičky.

Široký tvar mäkkého cumlíka núti vaše dieťa zoširoka otvoriť ústa a doslova sa k cumlíku prisať. Môže tak začať sať a používať pritom rovnaké pohyby jazyka a ďasien ako pri dojčení. To je dôvod, prečo je s AVENTOM ľahké kombinovať dojčenie s kŕmením z fľaštičky.

Klinické pokusy* prevedené univerzitami v Londýne a Cambridge preukázali, že novorodenci kŕmení fľaštičkami AVENT trpeli menej kolikami a po prebúdení boli spokojnejší než deti, ktoré boli kŕmené z obyčajných fliaš.

Silikónový cumlík AVENT má jedinečný patentovaný okraj, ktorý funguje ako jednosmerný ventil. Cumlík umožňuje prúdenie vzduchu do fľaštičky počas kŕmenia, čím zamedzuje vzniku vákua vo fľaštičke. Dieťa sa nemusí cumlíka pri kŕmení púšťať a môže piť súvisle ako pri dojčení bez prehĺtnutia vzduchu.
Šumivý zvuk je známkou toho, že vzduch prúdi do fľaštičky a nie do žalúdka vášho dieťaťa. Práve prehĺtnutý vzduch počas kŕmenia vyvoláva plač spôsobený bolestivou kolikou alebo nafukovaním.

Vo fľašiach na kŕmenie AVENT Klasik používajte jedine cumlíky AVENT Klasik. Náhradné cumlíky môžete zakúpiť samostatne, a to s novorodeneckým, pomalým, stredným, rýchlym, variabilným prietokom a cumlílkom na kašu. Cumlíky nasadzujte vždy ešte kým sú vlhké.

Aby fľaše vždy správne fungovali a nevznikali netesnosti, vždy sa uistite, či ste pred zostavením fľaše odstránili všetky nedostatky a zvyšky, ktoré sa mohli usadiť pri okraji fľaše.

fľaša s extra mäkkým silikónovým cumlíkom s pomalým prietokom - 2 otvory
univerzálna fľaša s mnohostranným použitím
fľaše sú vyrobené z polypropylénu (PP) mliečnej farby.
neobsahuje Bisphenol (0%BPA)

Súhlasím

Pre zlepšenie našich služieb sa na stránke používajú COOKIES. Zotrvaním na stránke súhlasíte s ich použitím.  VIAC INFORMÁCIÍ