Pura nerezové fľaše - návod ako správne vybrať

Zvažujete kúpu kvalitnej fľaše na pitie, ktorá bude zdravá aj ekologická? Nerezové fľaše Pura teda určite môžu byť jedným z top favoritov vo Vašom výbere. Do našej ponuky sme ich zaradili ihneď po uvedení na trh a ich predaju sa venujeme od roku 2017. A bol to správny krok. Hneď od začiatku si získali veľkú obľubu a popularita týchto fľaší stále rastie.

Ak zvažujete kúpu nerezovej fľaše alebo termosky Pura, tak Vám v tomto článku dáme jednoduchý návod ako si tú správnu vybrať.

Vyberáme Nerezovú fľašu Pura - ako na to

To, že Pura výrobky sa radia medzi najbezpečnejšie na trhu, je pri každom popise na všetkých predajných a informačných kanáloch. Rovnako aj ekologický aspekt je v tomto prípade veľmi dôležitý - fľaše sú kompletne recyklovateľné a sú vyrobené prevažne z už recyklovaného materiálu. To sú super veci, ktoré vyzdvihujeme aj my. Pozrime sa ale z akých typov fľaší môžeme vyberať.

1. TERMOSKA ALEBO FĽAŠA? ZÁKLADNÁ OTÁZKA

pura termoska deti

Veľa zákazníkov si myslí, že všetky Pura fľaše sú termosky. Nie je to úplne tak. Na výber v podstate máte 2 typy fľaší a tie sa líšia tepelnoizolačnými vlastnosťami.

2. VÝBER SPRÁVNEHO OBJEMU JE DÔLEŽITÝ

Pura rozne objemy

Dôležitým faktorom pri výbere správnej Pura fľaše je objem. Pre jednotlivé typy fľaší sú dostupné tieto objemy:

TERMOSKY:

 • 260 ml: ideálne pre všetky vekové skupiny, vrátane najmenších detí
 • 475 ml: objem ideálny napríklad pre deti na výlety
 • 650 ml: termoky s týmto objemom využívajú obzvlášť dospelí na rôzne športové aktivity, poprípade v rámci každodenného pitného režimu

FĽAŠE:

 • 150 ml: ideálne pre najmenšie detičky na podávanie mlieka, poprípade čaju
 • 325 ml: skvelý obje pre všetky vekové kategórie - pre deti ale napríklad sú tieto fľaše obľúbené aj na fyzické aktivity v posilovni a podobne
 • 550 ml: asi najobľúbenejšia fľaša pre deti do školy
 • 850 ml: fľaša obľúbená u dospelých - ideálna na výlety, či na dodržiavanie pitného režimu napríklad v práci

3. TYP NÁUSTKU - KTO BUDE FĽAŠU POUŽÍVAŤ?

pura typy naustkov

Pura fľaše sú unikátne aj dlhodobým využitím a s možnosťou výmeny náustkov, ktorých je k dispozícii viac typov. Aj Samostatná fľaša sa dá zakúpiť s rôznym náustkom. Výber záleží samozrejme od konečného používateľa. Na výber máte tieto typy náustkov:

 • Cumlík: náustok ideálny pre najmenšie detičky. Samostatné cumlíky sa dajú zakúpiť v rôznych prevedeniach, čo sa týka rýchlosti prietoku.
  pura_cumliky
 • Náustok: dobrá voľba, keď Vaše dieťa napríklad prechádza z cumlíkovej verzie dojčenskej fľaše a radi by ste sa posunuli na novšiu formu prijímania tekutín
  pura naustok
 • Slamka: stále najobľúbenejší náustok na fľašiach Pura. Slamkové fľaše majú radi dospelí aj deti
  pura slamka
 • Športový uzáver: veľmi dobrá voľba pre deti od cca 3-4 rokov. Fľaše a termosky s týmto náustkom sú obľúbené aj u školákov aj dopselých
  pura športový uzáver

DOPLNKY,  KTORÉ BY SA MOHLI HODIŤ

Každá fľaša Pura je kompatibilná so všetkými typmi náustkov, ktoré su k dispozícii. Môžete ich tak meniť podľa aktuálnej potreby Všetky typy náustkov a doplnkov k fľašiam a termoskám Pura nájdete tu:

ZOBRAZIŤ PRÍSLUŠENSTVO K FĽAŠIAM PURA

POMOHOL TI TENTO ČLÁNOK? ODOBERAJ NÁŠ NEWSLETTER A BUDEŠ VŽDY V OBRAZE

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených
Produkt pridaný do porovnania

Tento web používa súbory Cookies, prostredníctvom ktorých Vám môžeme poskytovať lepšie funkcie. Zistite viac