Kočík Baby Design Bueno v nových farbách

Baby Design Bueno sa stal po zaradení do našej ponuky okamžite veľmi dobre predajným artiklom, o čom svedčí množstvo spokojných zákazníkov. Po tomto vydarenom vstupe na trh výrobca promptne reaguje a rozširuje počet farebných prevedení až o 5 nádherných variant, ktoré môžete smelo vyberať.

Až 5 nových farebných variant

Doteraz ste Bueno mohli kúpiť len s vyšívanými prvkami na strieške hlbokej vaničky. Nie každému môže vyhovovať výrazný vzor a preto pri nových farbách vyšívané prvky nenájdete. V ponuke sú pridané 2 odtiene v šedej farbe, béžová, ružová a žltá, ktorá je skutočne COOL.

Nové farebné prevedenia baby design bueno
Náhľad nových farebných prevedení Baby Design Bueno

123 kočíky Považská Bystrica - Sme Baby Design friendly predajňa 

U nás na predajni môžete nájsť viacero modelov kočíkov značky Baby Design. Samozrejme máme vždy vystavené aj Bueno. Môžete si tak kočík fyzicky pozrieť, vyskúšať a kľudne v ňom aj previezť naše testovacie dieťa. K dispozícii máme vzorkovník s aktuálnymi farebnými prevedeniami, takže látku kočíka si môžete naživo ochytať a pozrieť pred objednaním. Predídete tak nemilým prekvapeniam ak sa objednáva tovar len z obrázkov - tie môžu byť skreslené.
Dodacia doba pri tomto modeli je cca 14 pracovných dní. Po dohode si u nás môžete kočík nechať uložiť na preskladnenie v sklade.
U nás je výhodou aj fakt, že pokiaľ by ste mali s kočíkom od nás nejaký problém, tak Vám počas reklamačnej doby bezodplatne zapožičiame náhradný kočík.

Baby design na predajni 123 kociky Povazska Bystrica

Na našej predajni v Považskej Bystrici si Bueno môžete vyskúšať a vyberať farby zo vzorkovníka

Našu videorecenziu ste už videli?

Samozrejme, snažíme sa aby aj naši online zákazníci mohli byť s tovarom pred objednaním dobre zoznámení, tak sme pre nich pripravili takúto videoprezentáciu:

komentáre (0)

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených
Produkt pridaný do porovnania

Tento web používa súbory Cookies, prostredníctvom ktorých Vám môžeme poskytovať lepšie funkcie. Zistite viac