Autosedačka Zopa Spinfix otočná 360°|Autosedačky i-Size do 105 cm|Zopa Zväčšiť

Autosedačka Zopa Spinfix otočná 360°

Zopa

Nové

Skladom

244,90 €

s DPH

SKLADOM
Nakúpte ešte za 40,00 € a získate dopravu zdarma!

Autosedačka SPINFIX spĺňa novú normu ECE R 129 i-Size. Rozširuje tak platformu i-Size značky Zopa. Aj keď je určená od narodenia, je to ideálny nadväzujúci autosedačka po autosedačkách skupiny 0+ a je určená pre deti do 105cm. Autosedačka prešla náročným testovaním a obstála ako v prípade čelného nárazu, tak aj v prípade bočného a to vďaka vystuženému korpusu a deformačným zónam vnútri autosedačky.

Jednoduché pútanie pomocou Isofixu a opornej nohy zaručuje správnu inštaláciu vo vozidle a pomáha zvyšovať bezpečnosť. Jedným z najväčších plusov autosedačky je možnosť jej otáčanie o 360 °. Nie len, že si rodič môže voliť medzi jazdou v smere (od 15ti mesiacov) alebo protismeru, ale má možnosť tzv. "Nástupné polohy", kedy autosedačku vytočí smerom k dverám. Táto poloha nielenže uľahčuje samotný nástup a výstup zo sedačky a šetrí chrbát rodičom, ale opäť prispieva k zvyšovaniu bezpečnosti, pretože rodič pri pútanie dieťaťa vidí, kadiaľ vedú pásy, či nie sú prekrútené a môže ľahko kontrolovať ich správne napnutie.
Vďaka všetkým spomínaným vlastnostiam, sa autosedačka SPINFIX radí medzi TOP modely autosedačiek vo svojej triede a cenovej úrovni.

kľúčové vlastnosti

  • Od narodenia do 105cm (skupina 0+, 1)
  • Spĺňa normu ECE R129 i-Size
  • Inštalácie pomocou Isofix a oporné nohy
  • Otočná o 360 °
  • Možnosť jazdy protismeru až do 105cm
  • Možnosť jazdy po smere (od 15ti mesiacov)
  • Nástupní poloha
  • Novorodenecká vložka

i-Size
Je pre vás bezpečie na cestách dôležité? Pre nás je prioritou! Preto sme vytvorili autosedačku, ktorá spĺňa najvyššie Európsku normu ECER 129, takzvanú i-SIZE. Aby získala schválenie pre túto normu, prešla náročným testovaním v Európskych laboratóriách, kde bola testovaná nielen na čelné, ale aj bočný náraz.

Jazda v protismere až do 4 rokov


Autosedačka SPINFIX umožňuje jazdu v protismere nielen do 15 mesiacov, ale až do 105 cm (približne 4 rokov) dieťaťa. Ide hlavne o ochranu krčnej chrbtice, ktorá je predovšetkým u bábätiek a batoliat veľmi krehká. Pri čelnom náraze počas jazdy po smere by mohlo dôjsť k prudkému natiahnutiu krku smerom dopredu a ľahkému spôsobenie zranenia. Vozte teda svoje deti čo najdlhšie v protismere jazdy a umožnite im tým najvyššiu možnú ochranu.

ISOFIX

Autosedačka SPINFIX sa upevňuje pomocou Isofix, ktorý zaručuje jednoduchú, pevnú a 100% správnu inštaláciu autosedačky. Bezpečnosť sa zvyšuje vďaka pevnému spojeniu medzi autosedačkou a vozidlom.

oporná noha

Je to prvok, ktorý v prípade nárazu znižuje silu pohybu vpred a chráni tak vaše dieťa. Minimalizuje pohyb a otáčanie autosedačky. Oporná noha je výškovo nastaviteľná. Správnu inštaláciu na podlahe vozidla signalizuje indikátor.

Rotácia o 360°

Inovatívny otočný mechanizmus autosedačky SPINFIX prináša hneď niekoľko výhod. Autosedačku možno jednoducho otočiť po alebo proti smeru jazdy, výhodná je aj tzv. Nástupné poloha, pri ktorej sa autosedačka otočí k dverám a ľahko do nej usadíme a pripútame dieťa.ň

jednoduché polohovanie

Autosedačka SPINFIX umožňuje 4 pozície polohovanie. Pri jazde v protismere (od narodenia do 105 cm) odporúčame používať pozíciu takmer v úplnom ľahu, ktorá je pre najmenšie deti veľmi pohodlná a bezpečná. Pri jazde v smere (od 15 mesiacov) je možné používať až 3 polohovacie pozície.

novorodenecká vložka

Autosedačka SPINFIX myslí na pohodlie tých najmenších. Vytvorili sme preto špeciálne tvarovanou novorodeneckú vložku, ktorá zaisťuje pohodlie a bezpečnosť od narodenia do 3 až 5 mesiace.

5 bodový pás

Zaistí najvyššiu možnú ochranu a stabilitu dieťaťa v autosedačke. V prípade nehody bezpečnostný pás rozloží silu nárazu do 5 bodov - dva na ramenách, dva na bedrách a jeden na spone medzi nohami. Chráni tak vaše dieťa pri náraze z akejkoľvek strany aj pri úplnom pretočení vozidla.

bezpečnostný oblúk

Zvyšuje stabilitu, zabraňuje naklonenie sedačky v prípade nárazu a zaisťuje zväčšenie priestoru v oblasti nôh vášho dieťaťa pri jazde v protismere.

praktický poťah

Na cestách s deťmi sa môžu prihodiť rôzne príhody, pri ktorých sa autosedačka zašpiní. Navrhli sme preto rýchlo odnímateľný poťah, ktorý možno ľahko umyť, a vy tak skoro môžete bez starostí pokračovať v ceste.

Súhlasím

Pre zlepšenie našich služieb sa na stránke používajú COOKIES. Zotrvaním na stránke súhlasíte s ich použitím.  VIAC INFORMÁCIÍ