Autosedačka Britax-Römer Advansafix IV R Limitovaná edícia farba blue marble - 123kociky.sk

Autosedačka Britax-Römer Advansafix IV R Limitovaná edícia

Britax-Römer
Ideálna autosedačka pre deteti od 9 do 36 kg. Doslova nabitá najmodernejšími technológiami. Advansafix IV R určite doporučujeme.
Farba
  • Grey Marble
  • Blue Marble
BRR022532L
NA OBJEDNÁVKU - do 5 pracovných dní
385,00 €
s DPH

 

Autosedačka Britax-Römer Advansafix IV R Limitovaná edícia

Bezpečná autosedačka kategórie 9-36 kg pre deti od cca 12 mesiacov do 12 rokov. Autosedačka sa dá aj polohovať naklápaním. Samozrejmosťou je aj výškové polohovanie opierky hlavičky.
Montáž do vozidla je pomocou sytému isofix a popruhu Top Tether. Dieťa sa do 18 kg púta pomocou 5-bodových pásov. Staršie deti sa budú pútať 3-bodovým pásom vozidla (5-bodový pás sa schová do autosedačky)

Poťah pri limitovanej edícii je z materiálu vyššej gramáže ako u bežných farieb. Vyznačuje sa vyššou životnosťou, je odolnejší voči mechanickému poškodeniu a ľahšie sa čistí.

Mimoriadne bezpečná - Ponúka pokročilé bezpečnostné vlastnosti, ktorá chránia dieťa v každom veku. Pri pripútaní dieťaťa 3-bodovým auto pásom (skupina 2/3), SecureGuard drží spodný pás v optimálnej pozícií cez panvovú kosť, čo chráni brušnú dutinu pri náraze a znižuje rizko zranenia. Nastaviteľná ochrana proti bočnému nárazu SICT a opierka hlavy v tvare písmena "V" ochráni dieťa v prípade bočného nárazu.

Extra komfortná - Rastie s dieťaťom. Vďaka funkcii FLIP&GROW môžete jednoducho prejsť od 5-bodového bezpečnostného pásu (skupina 1) k 3-bodovému auto pásu (skupina 2/3). Sedačka nemá žiadne odnímateľné časti, takže nič nestratíte a možno jednoducho kedykoľvek prejsť späť k 5-bodovému pásu.  Extra mäkké polstrovanie a funkcia polohovania EasyRecline s tromu pozíciami zaistia pohodlie na všetkých cestách.

Hlavné použité technológie autosedačka Britax-Römer Advansafix IV R Limitovaná edícia:

  • EasyRecline - umožňuje nastaviť sklon opierky do 3 pohodlných pozícií. V prípade, že dieťa sedí v autosedačke nie je potrebné prenastavovať horný upevňovací popruh Top Tether.
  • FLIP&GROW - jednoduchý prechod od zabudovaného 5-bodového bezpečnostného pásu na 3-bodový pás vozidla a Secure Guard. Polstrovanie ramenných popruhov možno ukryť v chrbtovej opierke.
  • SecureGuard v skupine 2/3 - pomáha zmenšiť tlak na brušnú dutinu v prípade čelného nárazu o 35%. Udržuje spodný auto pás v optimálnej pozícií cez panvovú kosť.
  • Systém Pivot Link ISOFIX - smeruje energiu nárazu najskôr smerom dolu do sedadla vozidla a potom jemne dopredu. Znižuje riziko zranenia hlavy a krčnej chrbtice.
  • 5bodový bezpečnostný pás- je najbezpečnejším spôsobom zaistenia dieťaťa v autosedačke, pretože pevne a bezpečne drží dieťa. V prípade nárazu bezpečnostný pás rozloží energiu na 5-bodov.
  • Nastaviteľný systém SICT - poskytuje dokonalú ochranu dieťaťa proti bočnému nárazu. Systém znižuje energiu nárazu tým, že minimalizuje vzdialenosť medzi autom a autosedačkou a pohlcuje energiu nárazu pomocou deformácie.
  • Opierka hlavy v tvare písmena "V" - navrhnutá pre kontrolu nad pohybom hlavy v autosedačke. Zaisťuje optimálnu ochranu v prípade bočného nárazu a zároveň poskytuje dokonalý komfort. Jednoducho nastaviteľné podľa výšky dieťaťa (sk.1).
Hmotnosť
11 kg
Spôsob montáže do automobilu
Isofix + Top Tether
4000984188356
0001-01-01
zatiaľ nehodnotené

14 ďalsích produktov v rovnakej kategórii:

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených
Produkt pridaný do porovnania

Tento web používa súbory Cookies, prostredníctvom ktorých Vám môžeme poskytovať lepšie funkcie. Zistite viac