Autosedačka Britax-Römer Kidfix III S 15-36 kg farba fire red - 123kociky.sk

Autosedačka Britax-Römer Kidfix III S

Britax-Römer
Špičková bezpečnosť v automobile - predstavujeme Vám absolútne najvyššiu radu autosedačiek Britax-Romer kategórie od 15 do 36 kg. Táto sedačka je jednoducho top z pohľadu bezpečnosti, dizajnu aj funkčnosti. Ak hľadáš to najlepšie, Tak Britax-Romer ti už viac dať v tejto kategórii nemôže.
Farba
  • Fire Red
01775
SKLADOM - EXPRESNÉ ODOSLANIE
295,00 €
s DPH Dodáme za 1-2 pracovné dni

 

Autosedačka Britax-Römer Kidfix III S - úplný strop technológii Britax-Romer

Je Vašou prioritou bezpečnosť a jednoduchá obsluha autosedačky? Kidfix III S vychádza z M-kového modelu a je navyše obohatená o technológiu XP-PAD. 

Kidfix III S hlavné vlastnosti

  • pre deti od 15 do 36 kg (cca 3,5 - 12 rokov)
  • montáž do automobilu pomocou systému ISOFIX alebo 3-bodovým pásom vozidla
  • zväčšená plocha sedáka oproti bežným konkurenčným autosedačkám - zaručuje vyššiu mieru komfortu
  • dlhší sedák zabezpečí vyššiu mieru komfortu hlavne pri dlhých trasách
  • príjemne polstrovaná sedacia časť autosedačky
  • jednoduché nastavenie výšky opierky hlavy
  • montáž autosedačky do auta je množná na systém Isofix alebo 3-bodovým pásom vozidla - sedačku nainštalujete do väčšiny vozidiel bez problémov
  • autosedačka je veľmi bezpečná - víťaz testu ADAC, Kidfix III M má rovnakú konštrukciu. Ku Kidfix III S je navyše doplnený bezpečnostný prvok XP-PAD

Bezpečnostné vlastnosti, ktoré Kidfix III S robia veľmi bezpečnou

Pohodlie pre všetkých

Autosedačka KIDFIX III S bola navrhnutá tak, aby sa stala najpohodlnejšie autosedačkou svojho typu na trhu, a jej vynikajúci ergonomický dizajn poskytuje vášmu dieťaťu tiež väčšie pohodlie, a to aj na dlhých cestách. Dlhšia sedacia časť s mäkkou prednou časťou zaisťuje ešte pohodlnejšie a ergonomickejšia polohu nôh tiež pre vyššiu deti. Širšíe operadlo v tvare písmena V rastie s vaším dieťaťom, ponúka útulné usadenie menších detí a zároveň poskytuje väčší priestor pri ich raste.

Vždy v bezpečí

Na základe oceňovaného radu KIDFIX disponuje autosedačka KIDFIX III S vynikajúcimi bezpečnostnými vlastnosťami. Systém SecureGuard pomáha udržiavať brušný pás v optimálnej polohe nad panvovej kosti dieťaťa, zatiaľ čo technológia SICT poskytuje prvotriednu ochranu proti bočnému nárazu. V kombinácii s veľkými bočnicami zaisťuje všestrannú ochranu vášho dieťaťa.

Elegancia

So svojím novým moderným dizajnom a čiernou škrupinou vyzerá KIDFIX III S v každom vozidle skvele. Celkový dojem doladí štýlový poťah, ktorý navyše dodáva sedadlu športový vzhľad. Kompletne navrhnutá, vyvinutá a vyrobená v Nemecku, autosedačka KIDFIX III M zaisťuje, že vaše dieťa bude cestovať nielen bezpečne, ale aj štýlovo.

Britax-Römer Kidfix III S inštalácia do vozidla

Hmotnosť
8.0 kg
Spôsob montáže do automobilu
Isofix aj 3-bodový pás
4000984200799
0001-01-01
zatiaľ nehodnotené

15 ďalsích produktov v rovnakej kategórii:

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených
Produkt pridaný do porovnania

Tento web používa súbory Cookies, prostredníctvom ktorých Vám môžeme poskytovať lepšie funkcie. Zistite viac