Autosedačka Britax-Römer Kidfix III M farba cosmos black 01 - 123kociky.sk
Autosedačka Britax-Römer Kidfix III M farba cosmos black 02 - 123kociky.sk
Autosedačka Britax-Römer Kidfix III M farba cosmos black 03 - 123kociky.sk
Autosedačka Britax-Römer Kidfix III M farba cosmos black 04 - 123kociky.sk
  • -35,10 €
Autosedačka Britax-Römer Kidfix III M farba cosmos black 01 - 123kociky.sk
Autosedačka Britax-Römer Kidfix III M farba cosmos black 02 - 123kociky.sk
Autosedačka Britax-Römer Kidfix III M farba cosmos black 03 - 123kociky.sk
Autosedačka Britax-Römer Kidfix III M farba cosmos black 04 - 123kociky.sk

Autosedačka Britax-Römer Kidfix III M

Britax-Römer
Najbezpečnejšia - takto znel výsledok testu ADAC v ktorej sa autosedačka Kidfix III M v roku 2019 umiestnil na 1. mieste. Ponúka extrémnu bezpečnosť a pýši sa absolútne najlepším výsledkom v histórii ADAC-u pri čelnom náraze.Jednoduchá montáž do vozidla a bezpečné použité materiály ju radia medzi top produkty na trhu - ak je pre Vás bezpečnosť prvoradá, niet sa čoho báť.
Farba
  • Cosmos Black
  • Burgundy Red
  • Fire Red
01211
SKLADOM - EXPRESNÉ ODOSLANIE
209,90 € 245,00 € -35,10 €
s DPH Dodáme za 1-2 pracovné dni
Time left

 

Štýlový a pohodlný model autosedačky KIDFIX III M rozširuje populárnu a úspešnú radu KIDFIX. Svojim novým dizajnom a dlhšiu sedacou plochou ponúka väčšie pohodlie pre malé i väčšie deti - a to aj na dlhších cestách. Kombinuje tiež osvedčené bezpečnostné prvky SICT a SecureGuard pre vynikajúcu ochranu, bezpečie a pohodlie detí vo veku od 3,5 do 12 rokov.

Pohodlie pre všetkých

Autosedačka KIDFIX III M bola navrhnutá tak, aby sa stala najpohodlnejšie autosedačkou svojho typu na trhu, a jej vynikajúci ergonomický dizajn poskytuje vášmu dieťaťu tiež väčšie pohodlie, a to aj na dlhých cestách. Dlhšia sedacia časť s mäkkou prednou časťou zaisťuje ešte pohodlnejšie a ergonomickejšia polohu nôh tiež pre vyššiu deti. Širšíe operadlo v tvare písmena V rastie s vaším dieťaťom, ponúka útulné usadenie menších detí a zároveň poskytuje väčší priestor pri ich raste.

Vždy v bezpečí

Na základe oceňovaného radu KIDFIX disponuje autosedačka KIDFIX III M vynikajúcimi bezpečnostnými vlastnosťami. Systém SecureGuard pomáha udržiavať brušný pás v optimálnej polohe nad panvovej kosti dieťaťa, zatiaľ čo technológia SICT poskytuje prvotriednu ochranu proti bočnému nárazu. V kombinácii s veľkými bočnicami zaisťuje všestrannú ochranu vášho dieťaťa.

Elegancia

So svojím novým moderným dizajnom a čiernou škrupinou vyzerá KIDFIX III M v každom vozidle skvele. Celkový dojem doladí štýlový poťah, ktorý navyše dodáva sedadlu športový vzhľad. Kompletne navrhnutá, vyvinutá a vyrobená v Nemecku, autosedačka KIDFIX III M zaisťuje, že vaše dieťa bude cestovať nielen bezpečne, ale aj štýlovo.

4000984163896
0001-01-01
zatiaľ nehodnotené

15 ďalsích produktov v rovnakej kategórii:

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených
Produkt pridaný do porovnania

Tento web používa súbory Cookies, prostredníctvom ktorých Vám môžeme poskytovať lepšie funkcie. Zistite viac