Autosedačka Britax-Römer Kidfix III M Cool Flow farba blue - 123kociky.sk

Autosedačka Britax-Römer Kidfix III M Cool Flow

Britax-Römer
Najbezpečnejšia - takto znel výsledok testu ADAC v ktorej sa autosedačka Kidfix III M v roku 2019 umiestnil na 1. mieste. Ponúka extrémnu bezpečnosť a pýši sa absolútne najlepším výsledkom v histórii ADAC-u pri čelnom náraze. Jednoduchá montáž do vozidla a bezpečné použité materiály ju radia medzi top produkty na trhu - ak je pre Vás bezpečnosť prvoradá, niet sa čoho báť. Verzia Cool Flow je navyše parádne odvetraná.
Farba
  • Blue
01017
NA OBJEDNÁVKU - do 5 pracovných dní
275,00 €
s DPH

 

Autosedačka Britax-Römer Kidfix III M Cool Flow- ideál bezpečnosti s extra odvetraním

Je Vašou prioritou bezpečnosť a jednoduchá obsluha autosedačky? Tak toto je adept číslo jeden. Víťazstvo v teste v ADAC-u v apríli 2019 toto potvrdzuje. Kidfix III M Cool Flow je jednoducho bezpečnostný TOP. Prevedenie Cool Flow tejto autosedačke dodáva skvelé odvetranie pod zadočkom, v oblasti opierky hlavy a na chrbáte

Kidfix III M Cool Flow hlavné vlastnosti

  • pre deti od 15 do 36 kg (cca 3,5 - 12 rokov)
  • montáž do automobilu pomocou systému ISOFIX alebo 3-bodovým pásom vozidla
  • zväčšená plocha sedáka oproti bežným konkurenčným autosedačkám - zaručuje vyššiu mieru komfortu
  • dlhší sedák zabezpečí vyššiu mieru komfortu hlavne pri dlhých trasách
  • príjemne polstrovaná sedacia časť autosedačky
  • jednoduché nastavenie výšky opierky hlavy
  • montáž autosedačky do auta je množná na systém Isofix alebo 3-bodovým pásom vozidla - sedačku nainštalujete do väčšiny vozidiel bez problémov
  • autosedačka je veľmi bezpečná - víťaz testu ADAC v kategórii autosedačiek od 15 do 36 kg v roku 2019
  • cool flow vetracie zóny

Bezpečnostné vlastnosti, ktoré Kidfix III M robia veľmi bezpečnou

Pohodlie pre všetkých

Autosedačka KIDFIX III M bola navrhnutá tak, aby sa stala najpohodlnejšie autosedačkou svojho typu na trhu, a jej vynikajúci ergonomický dizajn poskytuje vášmu dieťaťu tiež väčšie pohodlie, a to aj na dlhých cestách. Dlhšia sedacia časť s mäkkou prednou časťou zaisťuje ešte pohodlnejšie a ergonomickejšia polohu nôh tiež pre vyššiu deti. Širšíe operadlo v tvare písmena V rastie s vaším dieťaťom, ponúka útulné usadenie menších detí a zároveň poskytuje väčší priestor pri ich raste.

Vždy v bezpečí

Na základe oceňovaného radu KIDFIX disponuje autosedačka KIDFIX III M vynikajúcimi bezpečnostnými vlastnosťami. Systém SecureGuard pomáha udržiavať brušný pás v optimálnej polohe nad panvovej kosti dieťaťa, zatiaľ čo technológia SICT poskytuje prvotriednu ochranu proti bočnému nárazu. V kombinácii s veľkými bočnicami zaisťuje všestrannú ochranu vášho dieťaťa.

Elegancia

So svojím novým moderným dizajnom a čiernou škrupinou vyzerá KIDFIX III M v každom vozidle skvele. Celkový dojem doladí štýlový poťah, ktorý navyše dodáva sedadlu športový vzhľad. Kompletne navrhnutá, vyvinutá a vyrobená v Nemecku, autosedačka KIDFIX III M zaisťuje, že vaše dieťa bude cestovať nielen bezpečne, ale aj štýlovo.

Britax-Römer Kidfix III M Cool flow inštalácia do vozidla

4000984205725
zatiaľ nehodnotené

16 ďalsích produktov v rovnakej kategórii:

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených
Produkt pridaný do porovnania

Tento web používa súbory Cookies, prostredníctvom ktorých Vám môžeme poskytovať lepšie funkcie. Zistite viac