Autosedačka Britax-Römer Dualfix 2 R farba storm grey - 123kociky.sk

Autosedačka Britax-Römer Dualfix 2 R

Britax-Römer
Bezpečná autosedačka s otáčaním do 360°! Jednoduchá na inštaláciu do auta a ešte ľahšia na obsluhu. Vďaka otáčaniu sa bude dieťa do autosedačky jednoducho vkladať a aj vyberať. Vysoká miera bezpečnosti je zaručená - všetky autosedačky Britax-Römer sú pred uvedením na trh dlhodobo testované vo vlastnom vývojovom stredisku v Nemecku.
Farba
  • Storm grey
01208
SKLADOM - EXPRESNÉ ODOSLANIE
345,00 €
s DPH Dodáme za 1-2 pracovné dni

 

Autosedačka Britax-Römer Dualfix 2 R - otočná autosedačka  od narodenia do 18 kg

Bezpečná autosedačka využiteľná od narodenia do cca 3,5 - 4 rokov. Bezpečný transport detí v protismere jazdy je veľmi dôležitý a v tejto autosedačke aj jednoduchý. Otáčanie autosedačky o 360° je veľmi komfortné a uľahčí rodičom nakladanie dieťatka do vozidla. Autosedačka sa dá aj naklápať vo viacerých polohách. Výškovo nastaviteľná opierka hlavičky a montáž na Isofix je takisto zárukou vysokej bezpečnosti.

Hlavné vlastnosti Autosedačka Britax-Römer Dualfix 2 R

Revolučná pripútanie

Stlačením tlačidla môžete autosedačku DUALFIX2 R otočiť smerom k otvoreným dverám vozidla, čo vám uľahčí uloženie dieťaťa do autosedačky a zapnutia pásov. Potom autosedačku otočte späť do požadovanej polohy, kým nezapadne na miesto a môžete vyraziť.

Zmena orientácie otočením

DUALFIX2 R je vždy otočená správnym smerom. Sedačku môžete použiť až do 18 kg proti smeru jazdy a krátka ochrana proti rotácii poskytuje väčší priestor pre nohy. Alebo môžete sedačku stlačením tlačidla otočiť v smere jazdy, akonáhle je vaše dieťa dostatočne veľké.

Vyrobené pre všestranné pohodlie

Bez ohľadu na to, či chce vaše dieťa zvedavo pozorovať okolitý svet alebo pokojne spať, možno autosedačku DUALFIX2 R s niekoľkými naklápacími polohami nastaviť na polohu, ktorá je pre vaše dieťa v danú chvíľu najpohodlnejšie. Dokonca aj za jazdy.

Videoprezentácia autosedačka Britax-Römer Dualfix 2 R

Hmotnosť
14 kg
Spôsob montáže do automobilu
Isofix + oporná noha
4000984199574
0001-01-01
zatiaľ nehodnotené

1 ďalší produkt v rovnakej kategórii

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených
Produkt pridaný do porovnania

Tento web používa súbory Cookies, prostredníctvom ktorých Vám môžeme poskytovať lepšie funkcie. Zistite viac